• Stacks Image 44
Restaurace POD KAŠTANY

Rozvoz jídel

Reagujeme na vaši poptávku a připravili jsme si pro vás službu s rozvozem jídel až k vám. Stačí si vybrat v týdenním či stálém menu a zavolat nám na mobil či objednat po mailu. Všechna menu i stálý jídelní lístek naleznete níže. Pokud si objednáte hlavní jídlo i s polévkou, dostanete DŽUS ZDARMA. Volejte na +420 778 733 666. Mailujte na info@restauracepodkastany.cz.

Stacks Image 420

Jídlo s sebou

Restaurace je opět zavřená, avšak jídla vám připravíme a dáme také přímo do ruky s sebou. Přijďte si vybrat a vzít si svůj oběd či večeři. Kvalitně zabaleno. Všechna menu i stálý jídelní lístek naleznete níže. V případě objednání hlavního jídla i polévky dostanete džus ZDARMA. Volejte na +420 778 733 666. Mailujte na info@restauracepodkastany.cz.


Stálé menu a nápojový lístek

(Menu and Drink List)

Stacks Image 236

Česky

Stacks Image 241

English

Stacks Image 246

Deutsch

Stacks Image 251

Česky

Stacks Image 256

English

Stacks Image 261

Deutsch


Rozvozová nabídka

Zde najdete všechny naše nabídky, ať už se jedná o meníčka týdenní, víkendová, speciální večerní či jiná. Stačí si šipkou najít, na co se chcete podívat a pak kliknout na obrázek. Zobrazí se vám v celé velikosti. Dole vlevo je napsáno, na které menu se díváte. Sledujte naši poličku dobrot.:)

Stacks Image 406
Stacks Image 401
Celotýdenní nabídka
Stacks Image 270
Celotýdenní nabídka
Stacks Image 280
Víkendová nabídka

Líbíme se vám? Sdílete, prosím.